Mateřská škola "Klubíčko"

U Školky 412, 251 01 Nupaky,  Tel.č.: 314 314 416

Seznam věcí do školky

Oblečení je uloženo v šatně ve skříňkách označených značkou dítěte.

• pohodlnou, ale pevnou obuv: bačkory, sandálky /ne pantofle/
  • pyžamo, pokud zůstávají na odpočinek, každý pátek si rodiče odnesou pyžamo domů na vyprání
  • na vycházku a zahradu vhodné oblečení podle počasí, holínky je možné uložit v šatně, pláštěnka, boty nejlépe na suchý zip, teplákovou soupravu pro pobyt venku, tenisky. Chodí se ven denně, kromě silného deště, mrazu, nebo inverze.
  • na převlečení na pobyt ve třídě doporučujeme pohodlné oblečení, které si mohou děti samy obléci a svléci. Podle hygienických předpisů dítě musí mít jiné oblečení na pobyt venku a jiné do třídy.
  • doporučujeme dát dětem do skříňky i náhradní oblečení – spodní prádlo, ponožky, tričko

Doporučujeme věci podepsat! Předejde se tak záměně osobních věcí.

Hygienické potřeby:

• 1x zubní pasta
  • 1x kartáček na zuby, který je potřeba jednou za 3 měsíce vyměnit za nový
  • 1 sada papírových kapesníků
  • 1 krabice papírových kapesníků
  • 1x vlhčené hygienické ubrousky

Každé dítě má svůj kelímek a ručník označený značkou.

Lůžkoviny a ručníky poskytuje mateřská škola. Praní lůžkovin a ručníků zabezpečujeme prostřednictvím prádelny v Říčanech (výměna ručníků týdně, výměna lůžkovin 1x za 3 týdny).

FaceBook - Fotky